Jubileusz TRENDY : na „piątkę” z plusem! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Salon TRENDY Hair Fashion obchodzić będzie w maju rocznicę 25-lecia funkcjonowania. Zaczynał swoją działalność w Żywcu przy ul. Pod Górą. Ćwierćwiecze działalności to czas, w którym można wypracować sobie markę, zdobyć liczne grono zadowolonych i wiernych klientów, jak również zmienić lokalizację na dogodniejszą, położoną w centralnym punkcie miasta. Jak jest obecnie?

Trendy od 15 lat przyjmuje klientów przy żywieckim Rynku pod numerem 5.

- Zaczynaliśmy jako fryzjerstwo damsko-męskie. Obecnie nasz profil to przede wszystkim fryzjerstwo, ale nie tylko. Od kiedy jesteśmy w Rynku, poszerzyliśmy ofertę o stylizację paznokci (żele, hybrydy) oraz przedłużanie i zagęszczanie rzęs – mówi właścicielka Barbara Sanetra.

Zakład należy do ogólnopolskiej sieci salonów TRENDY.

- Jesteśmy najdłużej działającą placówką tej sieci, poza macierzystym salonem w Bielsku-Białej. Od nas się wszystko zaczęło. Po kilku latach pojawiły się kolejne i teraz sieć TRENDY zrzesza około 70 salonów.Odpowiednia kadra, markowi kontrahenci


Profesjonalnie wyszkolona kadra ciągle się dokształca i poszerza swoje umiejętności warsztatowe. Nieustannie śledzi też zmieniające się nie raz z sezonową częstotliwością trendy. Pozwala im to nie tylko dotrzymywać kroku czołówce, ale wręcz być w pierwszym szeregu. Klient może liczyć na spełnienie swoich oczekiwań co do wykonywanej fryzury, ale nie zabraknie podczas wykonywania usługi fachowych porad i sugestii ze strony pracownika salonu. Dbamy aby nasze klientki miały nie tylko dobrze wykonane strzyżenie i koloryzację ale zdrowe i wypielęgnowane włosy.

Trendy Hair Fashion współpracuje z firmą Schwarzkopf Professional i bazuje na kosmetykach tej renomowanej niemieckiej firmy. To oczywiście nie jedyny akcent światowej czołówki w salonie.

 -Dbamy o czystość, dezynfekcję, używamy jednorazowych ręczników i pelerynek – podkreśla właścicielka.

Argumentem za skorzystaniem z usług salonu TRENDY są przystępne ceny, umiejętności naszych doświadczonych stylistów oraz fajna atmosfera, którą tworzymy wspólnie z naszymi klientami. W miarę możliwości czasowych można być tam obsłużonym, wchodząc bez rezerwacji terminu. Dla komfortu klientów zalecana jest jednak wcześniejsze umówienie terminu, najlepiej telefonicznie.


Kadra


- Pracują u nas zarówno młode osoby, jak i pracownicy, którzy działają z nami od lat, a nawet od początku – wyjaśnia właścicielka salonu. Gosia, Ania, Dorota oraz Piotr to nasza wspaniała ekipa.

Kadra jest doświadczona, ale zakład otwiera się też na młodzież. Swoje praktyki, kończące się egzaminem czeladniczym, odbywają uczniowie z Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu, ze specjalności fryzjerskiej.Nie tylko fryzjerstwo


Właścicielka, w tym jubileuszowym roku, zauważa szczególne zadowolenie u klientek i sama bardzo poleca usługi w ramach stylizacji paznokci i rzęs.

- Od dwóch miesięcy pracują u nas dwie nowe osoby, stylistki paznokci i rzęs. Ania wykonuje najpiękniejsze rzęsy w mieście różnymi metodami (1:1 oraz 2-8D), a Iwonka pięknie wykonuje paznokcie żelowe, pracując na najwyższej jakości żelach, które zapewnią zdrowie i piękny wygląd naszym dłoniom – informuje Barbara Sanetra.Dogodne godziny

Salon TRENDY Hair Fashion jest otwarty dla klientów w każdy dzień w tygodniu od godz. 8.00 do 19.00, a w soboty od 7.00 do 15.00. Długie godziny otwarcia pozwalają skorzystać z usług salonu osobom pracującym dłużej niż do 15.00. Godziny otwarcia nie są zresztą sztywne. Jeśli klient przyjdzie o godz. 18.30 i zażyczy sobie usługi trwającej dłużej niż pół godziny, oczywiście będzie w pełni obsłużony.


Klientela nie tylko polska


Zakład obsługuje klientów obu płci, a także dzieci.

 -Mamy tutaj fajną ofertę dla młodych pań, które mogą kompleksowo skorzystać z usług fryzjera, stylizacji paznokci i rzęs – stwierdza Barbara Sanetra.
Zadowoleniem napawa fakt, żesalon odwiedza wielu bardzo wiernych klientów, ale również regularnie pojawiają się nowi. Co ciekawe, TRENDY do Hair Fashion zaglądają nie tylko żywczanie, ale klienci z wielu miast w Polsce. Sporą grupę stanowią również osoby, które wyjechały z kraju w różnych momentach życia i odwiedzając tutaj rodziny lub bliskie sobie miejsca, nadal korzystają z naszych usług. To bardzo miłe – wyjaśnia nasza rozmówczyni.

Śmiało zaparkujesz

Mimo iż z pozoru można mieć obawy co do możliwości pozostawienia samochodu, to w praktyce nie ma jednak kłopotu ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. Auto można pozostawić na pobliskim parkingu, na ul. Pod Górą, w którejś z uliczek dochodzących do Rynku. Niedaleko są też parkingi: pod Katedrą Żywiecką i obok Pałacu Habsburgów, gdzie zwykle są wolne miejsca.

 

Udostępnij

Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę