Ciekawa praca czeka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Firma Transportowa z siedzibą w Wieprzu k. Andrychowa zatrudni kierowców zawodowych ( kat. C + E ) na trasach międzynarodowych w Unii Europejskiej.

Oferujemy : umowę o pracę zarobki do 8 tys. zł. netto stawki za każdą dniówkę bez względu na ilość km nowoczesne ciągniki siodłowe marki DAF,MAN, Iveco – rok prod. 2015 , 2016 - do wyłącznego użytku pracę w kilku opcjach: - 12 dni w trasie - odpoczynek weekendowy w kraju - 2 tygodnie w trasie – tydzień odpoczynku w kraju - 3 tygodnie w trasie – tydzień odpoczynku w kraju - ekskluzywny Pakiet Ubezpieczeniowy na koszt pracodawcy z włączeniem kosztów leczenia na granicą. Uwaga, zatrudniamy kierowców również bez doświadczenia. Oferujemy bezpłatne szkolenie z doświadczonym kierowcą - trenerem. Kierowcom zamiejscowym zapewniamy bezpłatne służbowe noclegi w rejonie Andrychowa ( 34-120). Informacja pod nr tel. 662 21-21-21 Mail: rekrutacja@smlogistic.com.pl

Udostępnij

Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę