Podsumują ważny projekt - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Program został zainicjowany w kwietniu 2018 i od początku cieszył się dużym zainteresowaniem. Nadszedł czas na jego podsumowanie.

ASOS6

Inicjatywę „Aktywny Żywiec 60+” podjął żywiecki Oddział Terenowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Na jego przeprowadzenie pozyskane zostały pieniądze w ramach konkursu ASOS, czyli programu Aktywizacji  Społecznej Osób Starszych w perspektywie 2014–2020, pilotowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Miał na celu przede wszystkim integrację społeczną środowisk seniorów. Jego uczestnicy zdobyli wiele nowych umiejętności, które zostaną zaprezentowane podczas spotkania podsumowującego projekt, które odbędzie się w poniedziałek 10 grudnia o godz.13.00 w Zajeździe Beskidy – Żywiec ul. Kopernika 52.

ASOS logo

Udostępnij

Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę