Posiadacz nielegalnej amunicji zatrzymany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Gilowic zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna posiadał ponad 30 sztuk nielegalnej amunicji. To nie jedyne przestępstwo, którego się dopuścił. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 8 lat.

Nielegalna amunicja

 Kilka dni temu policjanci z Gilowic otrzymali informację, że w Kocierzu Rychwałdzkim ktoś uszkodził samochód. Śledczy szybko ustalili, że przestępstwa dopuścił się 27-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. W trakcie dalszych czynności policjanci zabezpieczyli ponad 30 sztuk amunicji, którą 27-latek posiadał nielegalnie. Posiadana amunicja nie miała związku ze zniszczeniem auta. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. W sobotę, 27-latek ponownie uszkodził tym, razem dwa samochody. Straty jakie wyrządził to kwota ponad 2 tys. zł. To nie wszystko. Dodatkowo groził właścicielowi jednego z pojazdów. Wczoraj, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał kolejne zarzuty. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 8 lat.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę