Szukają zaginionych i zostali bez auta. Dotąd kupowali za swoje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W naszym regionie dużo ostatnio jest zaginięć, a tymczasem grupie poszukiwawcza z Międzybrodzia straciła samochód. Dotąd sami, z prywatnych środków kupowali sprzęt.

GRP auto

Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Międzybrodzie Bialskie na co dzień wspiera nas, uczestnicząc w rozmaitych akcjach, mających na celu ludzkie dobro. Teraz ona potrzebuje wsparcia, by móc kontynuować działalność. Ta jednostka GPR  pozostała bez środka transportu. Nie będzie więc mogła wyjeżdżać do akcji. W związku z tym zorganizowano zbiórkę na portalu pomagam.pl.

- Nasza grupa zajmuje się poszukiwaniem osób żywych w terenie otwartym. Jednocześnie wszystko, cały sprzęt z jakim i na jakim pracujemy, nawet ubrania czy nawigacja GPS, zakupione były z naszych prywatnych środków. Podobnie jak dotychczasowy samochód, nabyty kilka lat temu. Zbieraliśmy na niego przez 7 miesięcy, ale nic nie jest wieczne. Dlatego zmuszeni byliśmy zorganizować akcję na pomogam.pl. Będziemy wdzięczni zawszelką pomoc - powiedział nam
Jarosław Dwornik, dowódca jednostki.

Pomoc dotyczy pozyskania środków finansowych na zakup nowego lekkiego samochodu poszukiwawczo-ratowniczego, przystosowanego do transportu  psów ratowniczych.
Dotychczasowy środek transportu w postaci wysłużonego Volkswagena Transportera z 1993 roku został wycofany z eksploatacji z uwagi na stan techniczny pojazdu. W celu zapewnienia godnych i bezpiecznych warunków podróżowania dla ratowników, przewodników psów oraz  ich czworonożnych ratowników potrzebny jest nowy samochód.

Ratownicy z Międzybrodzia na razie zebrali na portalu 700 zł. Potrzebnych jest 70 tys. zł. Wpłaty można dokonać TUTAJ.

Udostępnij

8
+8
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę