Mieszkaniec powiatu zaatakował brata - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 12 lat w więzieniu może spędzić 49-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna pobił swojego brata, a następnie go okradł. Został zatrzymany przez policjantów z Gilowic i usłyszał zarzut.

Policja pobil brata

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Kocierzu Moszczanickim. Jak wynika z prowadzonej sprawy, 49-letni mężczyzna zażądał od swojego brata pieniędzy. Gdy ten mu ich nie dał, 49-latek pobił go, zabrał pieniądze i uciekł. Został szybko zatrzymany przez policjantów z Gilowic i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut rozboju, za który grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Wydał mu również zakaz kontaktowania się z bratem oraz zbliżania do niego.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę