Menu

  • Wydarzenia
  • Sport
  • Biznes
  • Kultura
  • Zdrowie
  • Beskidy 112
  • Felietony
  • Przyroda
25.04.2018 09:58
Autor: Michał Cichy
Kategoria: Beskidy 112

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Skoczowa

Otrzymaliśmy komunikat Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Funkcjonariusze poszukują zaginionego Adriana Barona. 42-letni mieszkaniec Skoczowa ostatni raz był widziany wieczorem 24 kwietnia 2018 r. 

Po nieporozumieniu rodzinnym około godziny 20.30 wyszedł z domu, zabrał ze sobą dokumenty oraz telefon. Dotychczas nie udało się nawiązać z nim kontaktu, nie jest znane miejsce jego pobytu. Wczoraj wieczorem rodzina zgłosiła zaginięcie.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 178cm; waga ok.110 kg; włosy ciemne, krótkie; oczy piwne; twarz okrągła

Ubiór: w momencie zaginięcia ubrany był w koszulkę koloru jasnozielonego bez rękawów i krótkie spodenki w kolorze beżowym oraz buty sportowe koloru czarnozielonego

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997!

Copyright ©2026 Beskidy News


pełna wersja