Policyjni wodniacy po pierwszej akcji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpiecznie został odholowany do przystani pływający na desce windsurfingowej 29-latek. 

Policja wodna

Tydzień temu policyjni motorowodniacy rozpoczęli sezon. Pogoda za oknem sprzyja wypoczynkowi nad jeziorami, dlatego amatorów wodnych kąpieli nie brakuje. Stróże prawa dbający o bezpieczeństwo na Jeziorze Międzybrodzkim pierwszą akcję ratunkową mają już za sobą. Wczoraj około godz. 15.40 zauważyli dryfującego na środku jeziora, na desce windsurfingowej, mężczyznę, który dawał rękami znaki, że coś się stało. Mundurowi natychmiast podpłynęli do niego. Jak się okazało był to 29-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyźnie w czasie pływania na desce windsurfingowej złamał się żagiel. Policjanci podjęli go z wody, a jego deskę bezpiecznie odholowali do brzegu. Pamiętajmy, że woda oprócz radości i zabawy, niesie za sobą również wiele niebezpieczeństw.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę