Poszukiwany - narozrabiał - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Zebrzydowic proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który podejrzewany jest o rozbój.

poszukiwany 2

Do zdarzenia doszło w miniony weekend, około północy z piątku na sobotę w Pogwizdowie na ul. Cieszyńskiej.  Do pokrzywdzonego nastolatka podszedł nieznany mężczyzna w wieku około 30-40 lat, ok.170-180 cm wzrostu, który siłą zabrał mu okulary, telefon komórkowy Huawei P10 Lite, portfel z dokumentami oraz gotówką 150 zł oraz go kilkukrotnie uderzył. Napastnik oddalił się w kierunku Cieszyna pieszo. Powyżej publikujemy portret pamięciowy osoby podejrzewanej o dokonanie tego rozboju.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub mające wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Zebrzydowicach przy ulicy Dworcowej 11 lub pod nr tel. (32) 478 39 30, (32) 478 39 39 lub (33) 8516 200, lub 112. Można też informować pisząc na e-mail zebrzydowice@cieszyn.ka.policja.gov.pl

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę