Przywłaszczył kosiarkę sprzed sklepu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 30-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, który połasił się na kosiarkę ogrodową w Żywcu.

Policja areszt drzwi

We wtorek około 16.00 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że sprzed jednego ze sklepów w Żywcu skradziono kosiarkę ogrodową. Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą i szybko ustalili jakim samochodem poruszał się złodziej. W chwilę po zgłoszeniu jeden z patroli zauważył podobny pojazd. Jak się okazało był to ten sam, którym oddalił się sprawca. W samochodzie był 30-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut. Wartość skradzionego sprzętu to kwota około 1600 zł. Czynności w sprawie trwają i śledczy nie wykluczają kolejnego zatrzymania. Za popełnione przestępstwo 30-latkowi grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę