Na "izbę" dzień po dniu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niektóre działania straży miejskiej z Czechowic – Dziedzic można określić syzyfowymi pracami. Tak było w przypadku dwukrotnej interwencji wobec pewnej osoby, która dwukrotnie trafiła na izbę wytrzeźwień.

Straz miejska Czecho

Dyżurny straży miejskiej, o godz. 0:15, odebrał telefoniczne zgłoszenie, dotyczące mężczyzny, który siedział na chodniku przy ulicy Niepodległości, w rejonie ronda Żołnierzy Niezłomnych. Po przybyciu na miejsce patrol zauważył za skrzyżowaniem osobę siedzącą na krawężniku, z nogami wyciągniętymi na jezdnię. Jak się okazało, był to 68 letni mieszkaniec ulicy Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach, a więc z sąsiedztwa. Z uwagi na to, że znajdował się pod wpływem alkoholu i miał problemy z poruszaniem się, strażnicy postanowili zawieść mężczyznę do miejsca zamieszkania, gdzie jednak nikt nie otworzył drzwi. W związku z zaistniałą sytuacją przewieźli 68 latka do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku- Białej, aby tam wytrzeźwiał.

Co ciekawe, następnego dnia dyżurny otrzymał identyczne zgłoszenie, o tej samej godzinie i tym samym miejscu interwencji.

„No i gdy patrol przyjechał na miejsce okazał się również być to ten sam mężczyzna. Sytuacja się powtórzyła i musiał pojechać na izbę wytrzeźwień, gdyż nikt nie otworzył drzwi w domu. Strażnikom udało się jedynie ustalić, że mężczyzna wracał z pobliskiego baru, który zamykany jest po północy i nie dał rady dojść do domu z uwagi, że nogi odmawiały mu posłuszeństwa.” - głosi informacja Straży Miejskiej z Czechowic–Dziedzic.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę