Pościg ulicami Cieszyna - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiele przewinień nagromadziło się na koncie 35-latka.

Policja Cieszyn kraty

Uciekał on przed policjantami, nie stosował się do znaków drogowych łamiąc wszelkie możliwe przepisy. Miał przy sobie narkotyki i kradzione przedmioty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wszystko działo się wczoraj rano na terenie Cieszyna. Po godzinie 8 policyjni wywiadowcy zauważyli kierującego oplem mężczyznę, który prawdopodobnie ukradł paliwo na terenie jednej ze stacji paliw w Skoczowie. Policjanci postanowili zweryfikować podejrzenia i zatrzymać pojazd. Włączyli sygnały uprzywilejowania i dali kierującemu sygnał do zatrzymania. 35-latek widząc, że chce go zatrzymać policja, nagle przyśpieszył i zaczął uciekać ul. Frysztacką. Podczas swojego rajdu nie zwracał uwagi na żadne znaki- przekroczył podwójną linię ciągłą, wyprzedzał na przejście dla pieszych, nie zastosował się do nakazu jazdy w prawo, wjechał pod zakaz i ostatecznie zakończył jazdę na ogrodzeniu posesji. Ucieczkę kontynuował pieszo, ale policjanci szybko go dogonili. Został obezwładniony. Jak się okazało posiadał przy sobie kradzione przedmioty oraz narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, był trzeźwy. Policjanci ustalili , że jest on jeszcze odpowiedzialny za kradzieże paliwa i tablic rejestracyjnych. 35- latek przyznał się do popełnionych przestępstw i wykroczeń, za które może trafić do więzienia nawet na 5 lat. Dodatkowo czeka go grzywna do 5000 zł i zakaz prowadzenia pojazdów.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę