Już go nie ma... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj informowaliśmy o pożarze starego schroniska na Hali Miziowej, obecnie chaty grillowej. Niestety spłonęła doszczętnie.

Mizyiwa tyt nas

Pożar wybuchł przed godz. 14.00. Ogień szybko zajął cały budynek i zagrażał sąsiedztwu. Należy podkreślić, że z uwagi na położenie obiektu akcja gaśnicza była bardzo trudna. W warunkach górskich i zimowych bardzo trudne było dotarcie tam. Strażaków wspierał GOPR, nieoceniona okazała się też pomoc ratraków. Mimo to żaden wóz strażacki nie był w stanie wyjechać na Halę Miziową. Docierały skutery, quady i właśnie ratrak. W efekcie chatę gasiło 30 druhów. Budynek nie był już do uratowania, więc ich działania ograniczały się głównie do zabezpieczania nowego schroniska, w którym przebywało około 10 osób. Nic na szczęście nie zagroziło im ani obiektowi, nie było potrzeby ewakuacji. Drewniany obiekt spłonął doszczętnie. Policja bada przyczyny pożaru.

Zdjęcia: OSP Jeleśnia KRSG

Udostępnij

0
-4
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę