Rozpoznali sprawcę w internecie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rodzina pokrzywdzonej kobiety rozpoznała sprawcę kradzieży rozbójniczej na portalu społecznościowym. Policjanci nie mieli większego problemu z jego zatrzymaniem. Był ...na komisariacie.

Policja ogolna nast 2

 Do komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach zgłosił się mąż pokrzywdzonej kobiety. Mężczyzna powiadomił policjantów o kradzieży rozbójniczej, do której doszło w dniu 11 stycznia w sklepie przy ul. Legionów. Z jego relacji wynikało, że napastnik skradł butelkę wódki. Kiedy ekspedientka (żona zgłaszającego) usiłowała go zatrzymać, sprawca ją zaatakował. Popchnął na podłogę, a następnie kopnął w plecy i uciekł. Pokrzywdzona kobieta wraz z mężem i córką przeglądali zapisy sklepowego monitoringu, a następnie portale społecznościowe. Na jednym z nich rozpoznali mężczyznę podejrzanego o kradzież i atak. Zgłaszający podał imię i nazwisko sprawcy. Policjanci nie musieli daleko szukać. 17-latek przebywał w tym czasie w komisariacie. Był podejrzany w innej sprawie – pobicia 22-letniego czechowiczanina. Śledczy rozliczyli go za oba przestępstwa, których dopuścił się w ostatnim czasie – pobicie i kradzież rozbójniczą, za co grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę