Zaatakowali policjantów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Jeleśni zatrzymali 3 mężczyzn w wieki od 27 do 52 lat, którzy w trakcie interwencji zaatakowali mundurowych.

Policja kajdanki nast

Do zdarzenia doszło w sobotę około 13.00 w Korbielowie. Z informacji, przekazanej przez zgłaszającego wynikało, że został on pobity przez dwóch mężczyzn. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Zastali tam zarówno pokrzywdzonego, jak i sprawców pobicia. Mężczyźni ci byli bardzo agresywni, znieważali policjantów, nie stosowali się do wydawanych przez nich poleceń. W czasie interwencji w pewnym momencie zaatakowali mundurowych. Po chwili dołączył do nich jeszcze jeden mężczyzna. Policjanci obezwładnili i zatrzymali agresorów. Jak ustalili byli to 27, 39 i 52-letni mieszkańcy powiatu żywieckiego.

Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszeli szereg zarzutów, w tym czynną napaść na policjantów. Prokurator objął ich policyjnym dozorem oraz zastosował wobec nich poręczenie majątkowe. Za popełnione przestępstwa w więzieniu mogą spędzić nawet 10 lat.

Udostępnij

5
+2
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę