Pożar budynku w Bystrej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Siedem zastępów straży pożarnej gasiło wczoraj w godzinach popołudniowych pożar budynku mieszkalnego w Bystrej. Mieszkańcy szybko opuścili budynek.

 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej informuje, że palił się dach budynku jednorodzinnego. Mieszkańcy opuścili budynek w początkowej fazie pożaru i nie wymagali pomocy medycznej. Strażacy odłączyli media od budynku, następnie przy pomocy drabiny mechanicznej podawali wodę na palącą się konstrukcję dachu. Dodatkowo  strażacy prowadzili działania gaśnicze na poddaszu, gdzie ogień przedostał się pod boazerię na klatce schodowej.

Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do demontażu poszczególnych konstrukcji w celu wyeliminowania pozostałych zarzewi ognia. Spalone i nadpalone elementy konstrukcji dachu i wykończenia wyniesiono  na zewnątrz i ponownie przelano. Po zakończeniu działań ratowniczo-gaśniczych część dachu, gdzie powstał pożar sprawdzono wizualnie oraz kamerą termowizyjną, a następnie zabezpieczono folią. Działania zastępów straży pożarnej trwały blisko 4 godziny

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę