Za znęcanie się nad rodziną musi opuścić dom - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z komisariatu w Kobiernicach zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową i groźby karalne. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli w jego samochodzie susz marihuany. Prokurator zdecydował już, że sprawca musi opuścić mieszkanie, które do tej pory zajmował wspólnie z rodzicami i siostrą. Zakazał mu też zbliżania się do ofiar i zastosował wobec niego policyjny dozór. Za przestępstwa zatrzymanemu grozi do 5 lat więzienia.

Policja zatrzymanie kozy

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w Kozach, gdzie jeden z domowników wszczął awanturę ze swoimi najbliższymi. W czasie kłótni wyzywał swoich rodziców i siostrę. Dodatkowo wobec siostry stosował przemoc fizyczną, szarpał ją, uderzał i groził pozbawieniem życia. Policjanci zebrali dowody przeciwko mężczyźnie. Ustalili, że „domowy oprawca” znęcał się nad rodziną od dłuższego czasu, a dodatkowo posiadał przy sobie substancje niedozwolone w postaci marihuany. W chwili zatrzymania 29-latek był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony go do policyjnego aresztu. Następnie policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty znęcania się nad rodzicami i siostrą oraz posiadania narkotyków. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji, prokurator nakazał mu opuścić mieszkanie. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonych i zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce sąd.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę