Pożar w Jasienicy - znów policjanci w akcji. Uratowali od ognia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kobieta utknęła w mieszkaniu na piętrze płonącego budynku i nie potrafiła sama wyjść. Na pomoc razem z jej mężem ruszyli stróże prawa, którzy wyprowadzili je z mieszkania.

pozar jasienica uratowany

Wczoraj tuż przed godziną 23 oficer dyżurny jasienickiego komisariatu odebrał zgłoszenia o pożarze przy ulicy Łaziańskiej. Pierwsi na miejsce dojechali stróże prawa z jasienickiego komisariatu. Na zewnątrz budynku znajdowały się 4 osoby, które same zdołały go opuścić. Poinformowały one policjantów, że w płonącym domu jest jeszcze rodzina z małym dzieckiem. Policjanci natychmiast weszli do mieszkania i rozpoczęli ewakuację znajdujących się wewnątrz ludzi. W pewnym momencie z okna na piętrze zaczęła krzyczeć do nich kobieta. Okazało się, że była uwięziona w mieszkaniu z córką. Stróże prawa bez wahania wbiegli wraz z mężem do zadymionego pomieszczenia i pomogli 29-latce i jej 6-letniej córce wydostać się na zewnątrz. Następnie całą rodzinę przeprowadzili w bezpieczne miejsce. Po chwili na miejsce przyjechali strażacy z OSP Jasienica i Państwowej Straży Pożarnej, którzy rozpoczęli akcję gaśniczą. Przyczynę i okoliczności pożaru wyjaśniają śledczy z Komisariatu Policji w Jasienicy.

Starszy sierżant Paweł Cichocki ze starszym posterunkowym Danielem Dzidą z Komisariatu Policji w Jasienicy nie pierwszy raz udowodnili swoją postawą, że kiedy zagrożone jest ludzkie życie i zdrowie nie wahają się zaryzykować swojego własnego. Podobna sytuacja zdarzyła się im niedawno, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę