Uwaga na fałszywych sprzedawców węgla - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwóch mężczyzn oferowało do sprzedaży opał. Od 35-letniego mieszkańca miasta pobrali zaliczkę i za chwilę mieli wrócić z węglem. Jednak już nie wrócili. W ten sposób 35-latek stracił 1200 zł. Pamiętajmy, że osoba, która puka do naszych drzwi nie musi być tą, za którą się podaje.

policja

W sobotę około 11.00 w Żywcu, dwóch mężczyzn zapukało do drzwi 35-letniego mieszkańca miasta. Mężczyźni podawali się za dostawców węgla. Po rozmowie i przedstawieniu swojej oferty, pobrali od 35-latka, 1200 zł zaliczki na przyszły zakup. Jak zapewniali za jakiś czas mieli wrócić z zakupionym przez mężczyznę węglem. Jednak już więcej się nie pojawili. W ten sposób 35-latek stracił 1200 zł.

"Po raz kolejny apelujemy o ostrożność w kontaktach z obcymi osobami, które podają się z pracowników różnych instytucji, czy też proponują nam do sprzedaży różne przedmioty czy usługi – najczęściej w korzystnych cenach. Pamiętajmy, że osoba, która puka do naszych drzwi nie musi być tą, za którą się podaje. Nawet budząca sympatię i życzliwość osoba może okazać się bezdusznym złodziejem i oszustem." - głosi komunikat Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę