Oszust metodą "na wypadek" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Wiśle poszukują sprawcy oszustwa "metodą na wypadek".

Wisla wypadek wylu

Do zdarzenia doszło 13 października 2020 roku. Do pokrzywdzonej najpierw zadzwoniła kobieta, która przedstawiła się jako córka pokrzywdzonej. W trakcie rozmowy twierdziła, że spowodowała wypadek samochodowy, w wyniku którego zginęła inna osoba. Przekazała pokrzywdzonej informację, że aby uniknąć natychmiastowego pozbawienia wolności, musi wpłacić policji kwotę 150 000 zł.  Następnie przekonała pokrzywdzoną do wręczenia gotówki mężczyźnie, który przyjedzie po odbiór pieniędzy. Pokrzywdzona przekazała pieniądze kurierowi.Policjanci z Wisły, którzy prowadzą czynności w tej sprawie, na podstawie zebranych informacji i przy wsparciu policyjnego rysownika, opracowali portret pamięciowy osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa.

Rysopis - mężczyzna w wieku około 20 lat, średniego wzrostu (ponad 170 cm), szczupłej budowy ciała, włosy ciemne. Ubrany był w bluzę lub koszulę w kratkę czarno – czerwoną z długimi rękawami.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę