Wypadek w Kończycach Wielkich - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jednym z pojazdów uczestniczących w zdarzeniu była cysterna przewożąca substancje łatwopalne. W miejscu zdarzenia pracują wszystkie służby ratownicze, lądował też helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

wypadek konczyce

Do zdarzenia doszło ok. godziny 6.20. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący ciągnikiem siodłowym DAF 37-latek, który przewoził w cysternie substancje łatwopalne, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z innym ciągnikiem siodłowym z naczepą. Pomocy poszkodowanym na miejscu w pierwszej kolejności udzielali funkcjonariusze Straży Pożarnej i OSP, którzy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydobyli jednego z poszkodowanych z uszkodzonych pojazdów. Na miejscu zdarzenia nadal pracują wszystkie służby. Wyznaczone są objazdy.

AKTUALIZACJA godz. 14.00

Uszkodzone pojazdy zostały usunięte z miejsca zdarzenia. Ruch odbywa się już bez przeszkód.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę