Akcja reanimacyjna nie pomogła - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To kolejny śmiertelny wypadek rowerzysty, do którego w ostatnim czasie doszło na Żywiecczyźnie. Informowaliśmy już o zdarzeniu w Rychwałdzie, w wyniku którego kierujący rowerem poniósł śmierć. Wczoraj zmarł rowerzysta w Żywcu.

IMG 0765 2

Wypadek miał miejsce wczoraj, 26 lipca w Żywcu na ul. Oczkowskiej około godziny 13.30. Jak informuje Mirosława Piątek, rzeczniczka żywieckich policjantów, 49 - letni rowerzysta, mieszkaniec Żywca, zjeżdżając ze wzniesienia stracił panowanie nad rowerem i uderzył w barierę. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł. Sprawę wyjaśniać będzie żywiecka prokuratura.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę