Paralotniarz w opałach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wakacje są okresem zwiększonej intensywności uprawiania sportu i wszelakiej rekreacji.  Sprzyja czas, sprzyja też aura.  Są jednak wypadki.

parolotnia copy

 W piątek około 16.30 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku paralotniarza, do którego doszło w Międzybrodziu Żywieckim na Górze Żar. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, 37-letni mieszkaniec Wejherowa, podczas podchodzenia do lądowania paralotnią, wpadł w tzw. korkociąg i z dużej wysokości spadł na ziemię. W wyniku zdarzenia lotniarz doznał ciężkich obrażeń ciała i został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala. Teraz policjanci będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Udostępnij

0
-3
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę