Bezpłatne szkolenia w żywieckiej WSB - inteligencja społeczna, zaburzenia zachowań - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej organizuje tydzień bezpłatnych szkoleń. Dwa z nich odbędą się też w żywieckim oddziale tej uczelni.

szkolenie

 Jakich tematów można się spodziewać w Żywcu przy ul. KEN 3?:

Inteligencja społeczna w zawodzie menedżera - 16.09. godzina 10:00-12:00
Z badań psychologicznych wynika, że nasz poziom inteligencji społecznej odpowiada za sukcesy we wszystkich niemal zawodach. Umiejętność rozumienia siebie i innych, zdolność odnajdywania się w trudnych sytuacjach międzyludzkich to poszukiwane kompetencje dla większości liderów i współpracowników. Człowiek jest istotą społeczną, nawet mózg mamy społeczny a jednak bywa, że sobie ze sobą i światem nie radzimy. Zapraszam na szkolenie, na którym dowiesz się jak mądrze współistnieć z innymi, jak pracować nad sobą, jak porozumiewać się bez porażek i podejmować wyzwania grupy, w której żyjemy.
Prowadząca: Edyta Nowak-Żółty – Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, nauczyciel akademicki. Dyplomowany coach po Akademii Profesjonalnego Coachingu. Od 10 lat jestem trenerem rozwoju osobistego. Akredytowany trener metody Insight Discovery – wykorzystuje testy tej metody do pracy z klientem.
Proponowane kierunki studiów podyplomowych:
Menedżerskie studia podyplomowe – poziom MBA
Zarządzanie projektami
Menedżer jakości
Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Uczeń z zaburzeniami zachowania w szkole/placówce oświatowej. Termin szkolenia: 16.09. godzina 10:00-12:00
W trakcie zajęć poruszone zostaną tematy, takie jak: analiza sytuacji rodzinnej ucznia – diagnoza zaburzonych zachowań oraz budowanie programu naprawczego – korekty zachowań w środowisku.
Prowadząca: mgr Borowska Cecylia – Specjalista w zakresie pedagogiki specjalnej – resocjalizacji i socjoterapii oraz zarządzania w oświacie. Od 20 lat konsultant ds. pedagogiczno-psychologicznych i doskonalenia zawodowego nauczycieli w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej, od 6 lat wykładowca na kierunkach pedagogicznych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
W latach 2005-2008 konsultant zespołu regionalnego konsultantów woj. śląskiego ds. projektów edukacyjnych EFS, asesor MEN ds. oceny unijnych wniosków projektowych. Autor wielu projektów EFS, w tym autor i kierownik projektu „Muzykowanie szansą na udane życie i sukces” realizowanego w latach 2008-2009 w gminach Ustroń i Zebrzydowice dla dzieci i młodzieży. Od 2008 roku realizator dwóch projektów diagnostyczno-wychowawczych w ramach programu rządowego „Bezpieczna i Przyjazna Szkoła” – wdrażanych przez MEN – zadanie III. Autor kilkunastu tematów szkoleniowych nagrodzonych grantami Kuratora Województwa Śląskiego realizowanych dla kilkudziesięciu grup nauczycieli.
Proponowane kierunki studiów podyplomowych:
Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną
Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe
Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

Możliwość zapisu TUTAJ

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę