Żywieckie światy równoległe - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przy jednym z bloków na żywieckim osiedlu pieszy natrafi na tabliczkę z napisem: „Brak Przejścia! Teren prywatny WM os. Parkowe 19 w Żywcu”. Co istotne, to chodnik prowadzący do jednego z wejść do Parku Habsburgów, wizytówki miasta.

Teren prywatny

 Burmistrz Antoni Szlagor przyznał, że chodnik jest własnością wspólnoty, więc miała prawo tak zrobić, ale przyznał jednocześnie:
- Będziemy nad tym pracować, aby miasto stało się współwłaścicielem terenu między blokami i zostało zachowane przejście do parku.
W ramach jednego miasta funkcjonują różne stosunki własnościowe, niejako miasta w miastach, i własność ta bywa różnorako wykorzystywana, nie tylko w powyższym przypadku.

Udostępnij

1
-8
9
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę