Jest praca w "pośredniaku" - dla dyrektora - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W związku z odejściem na emeryturę dotychczasowej dyrektor Powiatowego Urzędy Pracy Beaty Kliś, starosta żywiecki Andrzej Kalata ogłosił nabór na to stanowisko.

Wymagane od kandydatów jest oczywiście wyższe wykształcenie, ale też co najmniej 3-letni staż w służbach zatrudnienia lub 5-letni staż w instytucjach rynku pracy.
Rekrutacja odbędzie się w dwóch etapach. Osoby spełniające wymogi formalne, zakwalifikowane będą – już 4 kwietnia br. - do drugiego etapu, który złożony będzie z testu i rozmowy kwalifikacyjnej w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Krasińskiego 13. Tam należy też składać osobiście dokumenty aplikacyjne. Czas na to mija już w piątek 30 marca br. W pliku pod tekstem znajdują się szczegółowe warunki aplikowania i naboru.

pdfogloszenie_dyrektor_PUP_w_Zywcu.pdf2.02 MB

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę