Czesi będą remontować w Leśnej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nadszedł czas na naprawę drogi gminnej między Sienną a Leśną.

Lipowa remont

Wyłoniona w przetargu czeska firma ALPINE Bau CZ zajmie się remontem drogi gminnej Sienna – Leśna Kościół oraz odcinek u. Królowej Jadwigi Śląskiej w Siennej. Łączna długość remontowanych odcinków to 1,7 km. Koszt inwestycji wyniesie 639 tyś 188 zł i 37 brutto, a pokryte będzie w połowie ze środków własnych gminy, w połowie natomiast z Wojewódzkiego Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016–2019. Zakończenie robót planowane jest na 20 lipca br.
Pozostaje mieć nadzieję, że prace nie spowodują nadmiernych utrudnień w ruchu, a ich efekt wyraźnie wpłynie na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę