Budynek komendy dla miasta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W bielskiej komendzie odbyła się dzisiaj uroczysta zbiórka z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotra Kuci.

Komi Rchlinskiego

Dzisiejsza wizyta insp. Piotra Kuci powiązana była z oficjalnym przekazaniem budynku byłej komendy przy ul. Rychlińskiego 17 na rzecz władz miasta. Wraz z Zastępcą Naczelnika Wydziału Mienia Gminnego i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej Igorem Klisiem podpisali stosowne porozumienie w tej sprawie.

Od ponad miesiąca bielscy policjanci pełnią służbę w nowoczesnym budynku przy ul. Wapiennej 45. Pięciokondygnacyjny budynek administracyjny ma powierzchnię użytkową ponad 16 tys. m², natomiast budynek stacji obsługi pojazdów i gospodarczy powierzchnię ponad 1100 m². Koszt inwestycji to 96 mln zł. Kwota ta objęła budowę oraz pełne wyposażenie w sprzęt kwaterunkowy.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę