Noclegownia będzie odnawiana - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miasto uzyskało prawie 2 mln zł na remont noclegowni i schroniska dla osób bezdomnych przy ul. Błogockiej 30 w Cieszynie.

Bezdomny

Pieniądze pochodzić będą ze środków Funduszu Dopłat w Banku Gospodarstwa Krajowego. Dokładna kwota to 1 760 270,17 zł w przypadku noclegowni i schroniska dla bezdomnych oraz 145 443,00 zł w przypadku mieszkania chronionego. Rewitalizacja przeprowadzana będzie od października 2018 do czerwca 2019.

Budynek zakwaterowania zbiorowego przy ul. Błogockiej 30, który obecnie pełni funkcję noclegowni dla osób bezdomnych oraz także miejsca, w którym odbywają się warsztaty nauki zawodu i w którym znajdują się lokale socjalne, po przebudowie i zmianie sposobu użytkowania dostosowany zostanie do wszystkich wytycznych Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2017 roku.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę