Remont Piastowskiej. Czy ktoś wykona projekt? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trwają starania o modernizację kolejnej bielskiej arterii. Miejski Zarząd dróg ogłosił w tej sprawie kolejny przetarg.

Piastowska remont

Ul. Piastowska, prowadząca od Dworca Kolejowego w Bielsku-Białej do ronda na Hulance. Jest jedną z najbardziej ruchliwych dróg w mieście. Obecnie jednak jej stan prosi się o poprawę, w związku z czym Miejski Zarząd Dróg stara się o jej modernizację. Na razie ogłosi przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy ulicy Piastowskiej na odcinku od ulicy Romualda Traugutta do Ronda Hulanka.

 Skrzyżowania i ścieżka dla rowerów

 Plany zakładają remont odcinka o długości 2,4 km. Byłoby to nie tylko położenie nowej nawierzchni, ale również przebudowanie skrzyżowań z ulicami: Słowackiego, Listopadową, Wyspiańskiego oraz Sobieskiego. Pobiegnie również tamtędy ścieżka dla rowerów.

Według warunków oferty, projekt przebudowy miałby powstać w ciągu 8 miesięcy. Jeśli znajdzie się chętny do wykonania go. Podobny był już przez MZD ogłoszony wcześniej i nie podjął się go żaden wykonawca.

 

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę