Do wynajęcia lokal w komendzie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komendant Miejski Policji ogłasza konkurs ofert na najem lokalu przeznaczonego na działalność gastronomiczną w budynku Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45.

Policja komisariat nowy

Lokal posiada powierzchnię 104,5 m. kw.  Wizje lokalne pomieszczeń odbędą się w dniach: 18.09 oraz w 25.09 br. o godzinie 10.00 w budynku Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45. Zbiórka przy wejściu głównym do budynku.

Stawka wywoławcza czynszu nie obejmuje opłat niezależnych od wynajmującego i wynosi 9,00 zł/m2 . Zostanie do niej doliczony podatek od nieruchomości i gruntu ( zgodnie z zajmowaną powierzchnią) , podatek za trwały zarząd ( proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni) i 23% podatku VAT.

Otwarcie ofert będzie jawne i odbędzie się w Zespole Finansów i Zaopatrzenia KMP w Bielsku-Białej - ul. Wapienna 45 - w dniu 4.10. 2018 r. o godz. 11.30, w pokoju nr B 024. W postępowaniu konkursowym nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.u. z 2017 r. poz. 1579). Pytania dotyczące konkursu należy kierować do Zespołu Finansów i Zaopatrzenia Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, e-mail: finanse-zaopt@bielsko.ka.policja.gov.pl ,

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę