Obejście WG - wyłoniono wykonawcę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oferta firmy TOTO Sp. p. A Construzioni Generali Viale Abruzzo 410, 66100 Chieti z Włoch okazała się najkorzystniejsza spośród, siedmiu jakie wpłynęły w przetargu.

Obejscie WG

 Wybrany Wykonawca zaoferował wykonanie inwestycji za kwotę 1 181 722 055,38 zł (brutto), w czasie 34 miesięcy, czyli prawie 3 lat. Do czasu realizacji robót nie wlicza się okresów zimowych (tj. od 1 grudnia do 31 marca), ale wlicza się je do czasu objętego projektowaniem.

Inwestycja będzie realizowane w formule „Projektuj i Buduj”. Wykonawca będzie musiał opracować kompletną dokumentację projektowo wykonawczą oraz uzyskać niezbędne decyzje, umożliwiające wykonanie robót budowlanych oraz dopuszczenie do użytkowania budowanego odcinka drogi o długości 8,530 km.

Po upływie terminu na wniesienie ewentualnych odwołań, dokumentacja z postępowania zostanie przekazane do kontroli uprzedniej Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Po pozytywnym wyniku kontroli, możliwe będzie podpisanie umowy, które planowane jest na styczeń 2019 roku.

 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę