COS ma nową dyrektor - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od połowy lutego 2019 roku stanowisko Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku pełni Aleksandra Woźniak.

Dyrektor cos

 Aleksandra Woźniak ukończyła studia na kierunku „Zarządzanie w sporcie” na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz „Psychologię w zarządzaniu” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe.

Jak podkreśla, wszystkie nabyte dotychczas kompetencje zamierza jak najefektywniej wykorzystać w pełnieniu obowiązków Dyrektora COS-OPO w Szczyrku. 

Moje podejście determinować będzie kilka z tym związanych elementów, a więc dbałość o każdą wydawaną złotówkę, zaangażowanie dla sportu, który jest moją pasją oraz motywacja całego zespołu pracowników, aby czerpiąc z pracy satysfakcję potrafili dawać z siebie jak najwięcej wyjaśnia dyrektor Aleksandra Woźniak.

Do niedawna dyrektorem COS w Szczyrku był Ireneusz Furczyk. Szefował ośrodkowi od stycznia 2018 roku. Zrezygnował ze stanowiska z powodów osobistych.  

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę