Budowa S1 - światełko w tunelu? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wielokrotnie już odwlekane były terminy rozpoczęcia budowy "obejścia Węgierskiej Górki". Jest kolejne zapewnienie, albo w końcu dobra informacja.

obejćcie

 Wójt gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik przekazał dobrą informację:

"Zgodnie z informacjami pozyskanymi od kierownictwa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach informujemy, iż w dniu wczorajszym odbyło się posiedzenie Sądu Okręgowego w Katowicach w wyniku, którego odrzucono protest firmy China Railway na decyzję Krajowej Izby Odwoławczej. W związku z powyższym, w najbliższym tygodniu, zostanie rozstrzygnięty przetarg na budowę odcinka drogi ekspresowej S1 Przybędza – Milówka (obejście Węgierskiej Górki)." - czytamy na stronie internetowej UG Węgierska Górka.

Udostępnij

11
+11
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę