Na co wydać pieniądze od marszałka? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Starostwo Powiatowe w Żywcu zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie, dotyczące „I edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego”.

Starostwo front

 Spotkanie odbędzie się w dniu 19.06.2019 r. o godzinie 17:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żywcu (ul. Krasińskiego 13).

"Celem spotkania jest zachęcenie Państwa do złożenia pomysłu na to by Śląskie było jeszcze piękniejsze, bardziej przyjazne i takie jakiego Państwo oczekujecie. Wspólnie możemy zadecydować o rozwoju naszego Województwa!" - czytamy w informacji starostwa.

O tym, ile pieniędzy na ten cel może przypaść dla powiatu żywieckiego, a także jak i kiedy składane będą propozycje, pisaliśmy szerzej TUTAJ.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę