Nowy sekretarz miasta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od 1 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Żywcu nastąpiła zmiana na stanowisku sekretarza miasta. Odchodzącego sekretarza Tomasza Busia zastąpiła na tym stanowisku wieloletnia pracownik urzędu – Małgorzata Sanetra.

Sanetra

 – Dotychczasowy sekretarz miasta przechodzi do pracy na tym samym stanowisku, ale w innym Urzędzie. Będzie jednak cały czas współpracował z nami. Natomiast pani Małgorzata Sanetra przez wiele lat pracuje w Urzędzie Miejskim w Żywcu, gdzie trafiła zaraz po maturze. Doskonale zna specyfikę Urzędu, jego wyzwania i potrzeby. Z całą pewnością jej wiedza i kompetencje okażą się bardzo przydatne dla rozwoju miasta. Życzę jej wielu sukcesów i jak najlepszej współpracy w kolejnych latach – mówi burmistrz Antoni Szlagora.

Nie było wcześniej ogłoszonego konkursu na sekretarza miasta, jednak według ustawy o pracownikach samorządowych konkurs na to stanowisko nie jest konieczny:

"w przypadku przeniesienia na wolne stanowisko innego pracownika samorządowego zatrudnionego na stanowisku urzędniczym albo kierowniczym urzędniczym w tej samej jednostce, posiadającego wymagane kwalifikacje (art. 12 ust. 1 ustawy o pracownikach samorządowych ).

"Małgorzata Sanetra – ur. 1961. Absolwentka Liceum Ekonomicznego w Żywcu (technik ekonomista o specjalności finanse i rachunkowość) oraz Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów (kierunek: finanse i rachunkowość). W Urzędzie Miejskim w Żywcu pracuje od roku 1980.  Na początku swojej pracy w Urzędzie pracowała w Wydziale Budżetowo-Gospodarczym, następnie jako referent w Wydziale Organizacyjnym, w 1987 roku została zastępcą kierownika Wydziału Ogólnoorganizacyjnego, , od 1990 inspektor w Wydziale Organizacji i Nadzoru, od 2016 r. naczelnik Wydziału Organizacyjnego." - taki biogram Małgorzaty Sanetry można znaleźć na stronie internetowej Ratusza.

Udostępnij

3
-1
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę