Urząd zatrudni specjalistę od wypoczynku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Walorów turystycznych gminy Jeleśnia nie można nie chwalić. Nie zawsze z aprobatą osób korzystających z tych zalet cieszy się postawa władz gminy. Czy nowy nabór coś zmieni? Poszukiwany jest specjalista od spraw wypoczynku i turystyki.

UG Jelesnia

Wójt gminy Jeleśnia Anna Wasilewska ogłosiła konkurs na wolne stanowisko urzędnicze. Jak czytamy w ogłoszeniu: „ds. turystyki, wypoczynku, kultury fizycznej i sportu”. Osoba zatrudniona w tej roli odpowiedzialna będzie za prowadzenie i koordynację powyższych dziedzin; organizowanie imprez turystycznych, gromadzenie i udostępnianie danych, związanych z turystyką, pomoc w działalności GOK; organizowanie imprez sportowych. Wśród wymagań niezbędnych znajdują się: wykształcenie wyższe, minimum 6 lat doświadczenia w branży turystycznej i obywatelstwo polskie. Praca przewidziana jest na około 40 godz. tygodniowo.

Dokumenty aplikacyjne należy składać w Urzędzie Gminy Jeleśnia do 19 września br. Szczegóły na temat oferty i sposobów aplikowania można znaleźć w pliku poniżej.

pdfspecjalista_dw_wypoczynku.pdf1.35 MB

 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę