Najmłodszy "Żywiec" w parku - dzieci z reklamami piwa? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwie małe dziewczynki, maksymalnie sześcioletnie, wybiegły zza ogrodzenia boiska przy żywieckim Parku Habsburgów, od strony Oś. Parkowego. Jednej z nich spadł na kostkę brukową pęk białych kopert.

Piwo 2

Żal się zrobiło, że się pobrudzą, bo nachodził człowieka oczywisty wniosek, że to jakieś poczynione na kulturalnych zajęciach, np. zaproszenia na „kinderbal”. Nagle obok mnie znalazła się druga, nie starsza dziewczynka i mówiąc pięknie: „proszę”, wręczyła taką białą kopertę. Zaraz zobaczyłem co na niej: to coś nijak z „kinderbalem” się nie kojarzyło. Reklama piwa, jak na załączonym obrazku. Zaskoczony zapytałem, czy wszystkim takie wręczają? Usłyszałem grzeczną odpowiedź, że nie, tylko dorosłym. Słusznie, bo i koperta zawiera inskrypcję, że przesyłka tylko dla osób pełnoletnich.
Oczywiście ceni się zaradność i inicjatywę, nawet w tak młodym wieku. Słuszne, słusznie, kiedy pracować, jak nie w wakacje, nawet przy rozdawaniu reklam. Ale czy reklam piwa? W sumie nie miały nawet 14-stu lat. Jakiś rozdźwięk w tym był, jeśli nie wręcz – wylansowane nie tak dawno słowo przywołując – absmak, zwłaszcza przy upalnej aurze.

Udostępnij

0
-5
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę