Wygrały Łodygowice. Będzie Pracownia Orange! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miło nam powiadomić, że w Łodygowicach powstanie Pracownia Orange, dzięki wygranemu plebiscytowi, a więc i Waszym głosom.

Pracownia komputerowa

 W internetowym plebiscycie, o którym niejednokrotnie informowlaiśmy, sfinansowanie pracowni mogła otrzymać inicjatywa z danego województwa z największą liczbą głosów. W śląskim Łodygowice walczyły o prym głównie z gminą Hażlach z powiatu cieszyńskiego. Emocje były wielkie, walka zacięta i trudna, chwilami nawet mogło wkraść się zwątpienie, gdyż po zamknięciu głosowania Hażlach był liderem. Ostatecznie jednak, po weryfikacji, Łodygowice wygrały z ilością 19025 głosów. Rzecz jasna należą się podziękowania wszystkim, którzy się swoim głosami przyczynili, a inicjatorom i przyszłym użytkownikom gratulacje. Czym będzie Pracownia Orange pisaliśmy TUTAJ.

Udostępnij

8
+8
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę