Powstaje... płyta unikat. Możesz ją mieć i pomóc! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trwa nagrywanie. Dla niektórych to nie lada wyzwanie, niektórzy bardzo się starają, innym przychodzi to łatwo i swobodnie. Ale angażują się bez reszty wszyscy. To będzie wyjątkowa płyta!

 Pisaliśmy już o śpiewaniu starosty Kalaty i burmistrza Szlagora. Do zacnego grona dołączyli w ostatnich dniach poseł Małgorzata Pępek, wójt Henryk Jurasz i wójt Jan Góra. Zaśpiewali też prezes Etnobanku Spółdzielczego i szefowa Żywieckiej Fundacji Rozwoju. Ale to nie koniec wspaniałej zabawy z nagrywaniem świetnych ludzi, którzy postanowli pomóc dzieciom. Działamy jeszcze kilka przez dni w terenie, by następnie opracowac płytę dźwiękowo i zaopatrzyć w piękną okładkę. To będzie rzeczywiście „Biały kruk. Gdzie go będzie można dostać?

Kolędy i pastorałki śpiewają i recytują nasi samorządowcy, politycy, wójtowie, dyrektorzy instytucji, zaprzyjaźnieni prezesi firm, osoby wieeeelgachnego serca. Składają też podpisy na świątecznym obrazie, przygotowanym przez dzieci. A nasza płyta, która jest obecnie w trakcie nagrywania to tylko jeden z elementów ielekiego świątecznego przedsięwzięcia, z którego dochód przeznaczymy dla Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu. Będzie rozprowadzana - uwaga - w trakcie świątecznych wydarzeń w Żywcu, a szczególnie na specjalnym koncercie „Żywiec śpiewa dzieciom”.

Już dziś zapraszamy Was wszystkich do Miejskiego Centruym Kultury na 22 grudnia (piątek) na godz. 18.00!

Oprócz konceru świątecznego zaprzyjaźnionych wykonawców (będzie i gospel, i nieco popu, co nieco też rocka - same niespodzianki!) przeprowadzać będziemy aukcję. Lista gadżetów już niebawem na naszej stronie, a będą to m.in. cenne przedmioty z autografami znanych sportowców, pamiątkowe i cenne monety, sygnowane pióra itp., słowem wszystko, co podarowali nam do tej pory nasi wspaniali przyjaciele. Będą też wspomniane płyty. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale zapraszamy do kasy MCK do zakupu specjalnej cegiełki.
Bądźcie z nami 22 grudnia w MCK!

Udostępnij

5
+3
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę