W Rajczy - kulturalnie i historycznie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak cykliczne "Rozmowy kulturalne" w Sołtysówce, to na pewno zapowiada się ciekawie. Kto tym razem?

Rycerze

Pojawi się Bractwo Rycerskie ,,Chorągiew Żywiecka” na czele z Tomkiem Kulińskim. ,,Chorągiew Żywiecka” to grupa pasjonatów rekonstrukcji historycznej, zajmująca się odtwarzaniem okresu późnego średniowiecza czyli czasów bitwy grunwaldzkiej. Bractwo prężnie działa od ponad 15 lat, dzieląc się swoim doświadczeniem i  pasją.  Zajmuje się  rekonstrrukcją kultury, obyczajów, rzemiosła i wszystkiego, co ze średniowieczem związane, uświetniając  swoją obecnością wiele uroczystości o charakterze lokalnym i  krajowym. Ich mottem jest - "Bractwo to rodzina, która się wzajemnie wspiera i pomaga swoim członkom".

Spotkanie odbędzie się w piątek 6 kwietnia o godz. 17.30, tradycyjnie w Sołtysówce w Rajczy, a więc w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 1  im. Ks. Józefa  Tischnera, w piwnicy  budynku Ośrodka Zdrowia, ul. Rynek 2. 

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę