Przepis na smaczny sukces - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gratulacje należą się Justynie Pszczółce z Czernichowa, która dotarła do ścisłego trzyosobowego finału telewizyjnego turnieju cukierniczego „Bake Off – Ale Ciacho”. Panie biorące udział w finale Bake Off musiały zaprezentować całą swoją wiedzę, a ponadto wykazać się niesamowitą kreatywnością.

cakes-489849 960 720

W pierwszej konkurencji przygotowywały tort komunijny, a w drugiej swój popisowy wypiek. Przygotowane kulinarne majsterszyki oceniało jury w osobach: Gosia Molska i Krzysztof Ilnicki. Rywalizacji przyglądali się prowadzące program Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja oraz rodziny finalistów i pozostali uczestnicy programu, którzy nie dotarli do finałowego odcinka. Ostateczne starcie wygrała Małgorzata Nagat z Warszawy, prezentując najlepszy tort komunijny i „popisowy wypiek”. Zmagania w telewizji toczyły się przez 10 tygodni. Przystąpiło doń 12 osób - wśród nich, oprócz Justyny Pszczółki, również jej siostra - Dorota Habdas. Obie już w trakcie castingu musiały pokonać 300 rywalek i rywali. Pochodzą z Czernichowa, zawodowo zajmują się fotografią produktową wypieków oraz prowadzą bloga kulinarnego.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę