Lao Che na Podbeskidziu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas koncertu Lao Che zaprezentuje swój najnowszy materiał. Publiczność rozgrzeją Smoking Barrelz i dobrze znany lokalnej publiczności rock'n'rollowy zespół Diversity.

Lao Che fot M KLINGER

Spółdzielnia Socjalna PER ARTE oraz IMGN.PRO Art Fest KOMBINAT serdecznie zapraszają na koncert plenerowy w ramach pierwszej edycji IMGN.PRO Fest Bielsko-Biała. Odbędzie się on w sobotę 12 maja na terenie obok hali pod Dębowcem! Obok Lao Che wystąpią też: Smoking Barrelz i zespół Diversity.

Bilety na imprezę w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu.
Od 17 kwietnia są do nabycia w następujących punktach sprzedaży:

- Punkt info Sarni Stok,
- RUDEBOY CLUB,
- Salon Muzyczny ELPA,
- Klubokawiarnia Aquarium (po uprzednim zamówieniu biletu pod nr tel. 513 726 630),
- dodatkowo rezerwacji można dokonywać pod podanym wyżej numerem telefonu,
- bilety będą również do nabycia przed koncertem.
Otwarcie bram o godzinie 17:30.

Zespół Lao Che promuje obecnie materiał pt. ”Wiedza o Społeczeństwie”. Na nowej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

Smoking Barrelz to chromatyczny duet z Krainy Czarów. Ich koncerty to synestezyjna podróż przez muzykę. Ubierają kombinezony kosmonautów, wsiadają do pastelowego statku i przenoszą ludzi do innego wymiaru. Niepowtarzalni i nietuzinkowi. Łączą elementy hip hop, funk, rock, psychedelic w jedną oryginalną całość.

Zespół Diversity skupia się na tworzeniu swojego autorskiego materiału, a to co tworzą najprościej nazwać Hard Rock 'n' Rollem. Zespół posiada swój charakterystyczny, niezmienny, łatwo rozpoznawalny styl. Koncerty nie są po prostu odegranymi występami- są prawdziwą rock 'n' rollową zabawą którą wielu już doceniło. W 2016 roku kapela wydała swój pierwszy album noszący tytuł 'Armatni Strzał'. Tytułowy utwór dotarł na szczyt listy przebojów Antyradia – Turbo Top. W roku 2017 grupa wystąpiła na jednym z największych muzycznych festiwali świata - Przystanku WOODSTOCK.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę