Z Filipin do Lipowej. Slajdowisko nie tylko dla podróżników - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Postanowił coś zmienić i porzucił pracę w korporacji.

slajdowisko 2

We wtorek, 26 marca, o godz. 17, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej, odbędzie się slajadowisko z podróżnikiem na stałe mieszkającym na Filipinach, autorem bloga www.szukajacprzygody.pl Rafałem Baranem. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Rafał postanowił coś zmienić w swoim życiu, porzucił pracę w korporacji i od ponad czterech lat mieszka, oraz pracuje zdalnie na Filipinach. Jego blog miesięcznie jest wyświetlany jest przez ok. 60 tysięcy użytkowników. Na jego blogu, oraz w materiałach filmowych, które na nim publikuje można zarówno podziwiać piękno tamtejszej przyrody, oraz zapoznać się z poradami dla żądnych przygody podróżników. Na spotkaniu Rafał pojawi się ze swoją małżonką – filmik z ich ślubu na Filipinach dostępny jest na jego blogu. Do Lipowej przyjdzie z paletą przepięknych zdjęć, oraz historii zarówno dla miłośników podróży, oraz tych, którzy myślą o zdalnej pracy z drugiego końca świata.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę