Kino plenerowe w piątek trzynastego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Filminspiratorzy oraz Fundacja Energia Społeczna serdecznie zapraszają na pokaz filmowy w plenerze, który odbędzie się w... piątek trzynastego!

Kino plenerowe

O godz. 20.00 na ścianie budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Koszarawie zostanie wyświetlony film "Wszystko za życie", czyli amerykański film z 2007 roku opowiadający o przełomowej podróży autostopem na Alaskę w trakcie której może wydarzyć się wszystko!

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców Koszarawy i okolic na kino plenerowe. Tego dnia chcemy złamać stereotypy dotyczące pechowych piątków oraz tego, że kina w plenerze odbywają się tylko w miastach, a nie w małych miejscowościach. Warto zabrać ze sobą leżak, koc lub karimatę. Pokaz filmowy to jeden z elementów składających się na projekt „Filmowe okno na świat jest w Koszarawie”. Za kilka tygodni w Koszarawie odbędą się również warsztaty filmowe. – mówi Konrad Kubies, pomysłodawca i koordynator projektu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych pokaz odbędzie się wewnątrz budynku Gminnego Ośrodka Kultury.

Wydarzenie to jest realizowane w ramach programu "Działaj lokalnie" XI Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Żywiecką Fundację Rozwoju.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę