U "Kossaków" lato tylko kalendarzowe - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Artystyczne Lato u Kossaków to kolejna cykliczna impreza, która przez zagrożenie epidemiczne w tym roku nie odbędzie się.

Lato u kossakow

 "Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie przykro poinformować, że tegoroczne Artystyczne Lato u Kossaków nie odbędzie się. Ten cykl organizujemy zawsze z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, jednak praca nad ALUK 2020 została przerwana przez epidemię i niepewność z nią związaną. Wprawdzie nadal mamy w planach kilka interesujących wydarzeń, niektóre z nich staramy się przenieść na jesień, ale ze względu na sytuację epidemiologiczną nie mamy pewności, że będziemy mieć możliwość ich realizacji.Jeśli się uda, będziemy informować Was na bieżąco, ale w tym roku zrezygnowaliśmy z posługiwania się szyldem Artystycznego Lata u Kossaków. Mamy nadzieję, że sytuacja szybko powróci do względnej normalności, a my wrócimy do Was z ciekawym i bogatym programem w 2021 roku. Na razie możemy jedynie zaprosić do odwiedzin w Dworze Kossaków." - czytamy w komunikacie Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę