W piłkarzyki na Jodłowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rodzinna zabawa? Dlaczego nie! W najbliższą sobotę, 19 sierpnia na boisku w Żywcu przy ul. Jodłowej odbędzie się familijny festyn. Start o godzinie 13.00.

obraz-010 201707311508

W programie imprezy m.in.: hula - hop, mini golf, bieg kelnera, rzuty do celu oraz slalomy piłkarski i hokejowy. Dodatkowymi atrakcjami będą konkursy z nagrodami, turniej w piłkarzyki o puchar burmistrza Żywca i turniej tenisa stołowego. Nie zabraknie również strażackich pokazów oraz konkursów o drogowych przepisach i ekologii. Impreza potrwa do godziny 18.00.

Przypomnijmy, że to już trzecia edycja „Festynu z rodzinką” zaplanowanego na tegoroczne wakacje. Zabawy odbywały się już w czerwcu i w lipcu.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę