Pomóżmy policjantowi w rehabilitacji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tomek Cichy to policjant z komisariatu w Jasienicy, który kilka lat temu uległ poważnemu wypadkowi. Jest sparaliżowany, a jego rehabilitacja okazuje się kosztowna. Pomóżmy Tomkowi w tej nierównej, codziennej walce. Można mu przekazać 1% podatku na rehabilitację.

Tomek Cichy 7 lat temu uległ wypadkowi, który prawie całkowicie Go sparaliżował. W jednej chwili z policjanta, który osiągał bardzo dobre wyniki w służbie i prowadził aktywny tryb życia, stał się człowiekiem niezdolnym do samodzielnej egzystencji. Jak sam przyznaje: „Pomimo upływającego czasu, mam wrażenie, że to co jest nie dotyczy mnie – to nie ja – nie mogę pogłaskać kota, uściskać przyjaciół, samodzielnie wykonywać prozaicznych, codziennych rzeczy. Rehabilitacja, ciągłe ćwiczenia z rodzicami i spotkania na turnusach, w jakiś sposób motywują do wysiłku i pokazują, co można osiągnąć. W chwilach słabości wolę nie analizować tego, jak będzie i staram się żyć tu i teraz – by pewnego dnia osiągnąć swój wymarzony cel – choć w podstawowym stopniu być samodzielnym...”.

Pomóżmy Tomkowi i przekażmy 1% podatku, KRS 0000026054 z dopiskiem: na pomoc i rehabilitację Tomasza Cichego. Ten gest nic nie kosztuje, a z pewnością pomoże Tomkowi w codziennych zmaganiach z trudami choroby.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę