Nad jeziorem - sztafeta charytatywna - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Wiśle Czarnem odbędzie się niecodzienna impreza rowerowa. Połączy w sobie sport, upamiętnianie historii, ale też pomoc potrzebującej jej osobie, 3-letniemu Przemkowi Bujokowi z Ustronia.

sztafeta rowerowa 100

Sztafeta Rowerowa wokół Jeziora Czerniańskiego jeździć będzie w dniach 15-16 czerwca br. Na starcie wyścigu staną zawodnicy (drużyny), którzy poprzez pokonanie 100 pętli (1 pętla = 4,6 km) wokół jeziora uczczą jubileusz 100 lat odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Oprócz wymiaru jubileuszowego wyścigu ważnym aspektem imprezy jest cel charytatywny. Każda z drużyn, która chce uzyskać status VIP, musi zebrać od darczyńców i sponsorów 1000 zł na leczenie 3-letniego Przemka Bujoka z Ustronia, który cierpi na bardzo rzadką chorobę a-HUS. Zebrane pieniądze każda drużyna w 100% przekazuje na konto fundacji Iskierka, która prowadzi zbiórkę środków na leczenie Przemka.

W sobotę 16 czerwca przewidziane są także zawody indywidualne dla dzieci w wieku do 13 lat. Jest zatem okazja, aby do Wisły Czarnego zjechały całe rodziny. Na zakończenie wyścigu organizatorzy - Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle-Czarnem - zapraszają na koncert zespołu „Pathlife” z Bielska-Białej. Koncert rozpocznie się na działce przy „Fojtuli” w Wiśle Czarnem o godz. 18.00.

Wszelkie szczegóły, dodatkowe informacje a także możliwość zgłoszenia swojej drużyny do sztafety lub dziecka do zawodów indywidualnych znajduje się na stronie www.sztafetarowerowa100.pl.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę