Dominik traci siły. Wciąż potrzebuje wsparcia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O bohaterskiej walce Dominika z chorobą pisaliśmy wielokrotnie. Po raz trzeci musi walczyć z rakiem, jest już bardzo zmęczony.

Dominik Mrowiec jest wrażliwym i czułym na ludzką krzywdę dziesięciolatkiem z Krzyżówek. W listopadzie 2016 roku u chłopca wystąpiło zapalenie płuc i stany gorączkowe, które nie ustępowały. Konieczne było więc wykonanie morfologii krwi. Po trafieniu do szpitala i serii badań  zdiagnozowano ostrą białaczkę dwuliniową. Chłopiec zakończył chemioterapię i oczekuje na kwalifikację do przeszczepu szpiku kostnego od dawcy niespokrewnionego.

„12-letni Dominik obecnie przebywa w zabrzańskim szpitalu. Straszna choroba nie odpuszcza Dominika, po raz trzeci musi walczyć z rakiem. Jest już bardzo zmęczony powoli zaczyna brakować mu siły . Rodzice stoją przed zakupem drogiego leku. Nie bądźmy obojętni i pomóżmy Dominikowi.” - czytamy na profilu FB Dominika.

Wsparcia choremu można udzielić TUTAJ, za pośrednictwem Fundacji Iskierka, działającej na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.

Przypomnijmy, że w pomoc Dominikowi angażują się od dawna mieszkańcy gminy Jeleśnia, między innymi organizując festyny i kiermasze na rzecz chorego 12-latka.

Udostępnij

14
+14
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę